MENÜ
Müşteri Hizmetleri0 (232) 782 15 15 / 0 (232) 782 50 50
Sepetim (0 Ürün)

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Zeytinyağı ve Zeytinle Sağlıklı Yaşamın Tadını Çıkarın! Tüm Ürünlerimiz
Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, kredi kartınıza ait POS onayının alınmasını müteakiben sipariş yoğunluğuna göre 2 ila 3 iş günü içerisinde işleme alınarak kargoya verilir. Siparişiniz kargo şirketi aracılığı ile teslimat adresinin İzmir’e olan uzaklığına göre kargo şirketi 2-7 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Siparişinizin teslimat işlemleri ile ilgili olarak tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından www.yesilce.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

www.yesilce.com.tr bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma olanağı tanır. Ender de olsa birden fazla tüketicinin aynı ürünü alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarda tükenebilir. Ödemesini yaptığınız bir ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise talebiniz ve bilginiz doğrultusunda ilgili ürünün tutarı ya tarafınıza iade edilir ya da ürün stoklara girdiği zaman tarafınıza gönderilir.

Ürün tutarının iadesi söz konusu ise, iade tutarı 5 iş günü içerisinde ilgili banka üzerinden kredi kartı hesabınıza yönlendirilir. Kredi kartına yönlendirilen iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Kredi kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade tutarı alıcıya nakit olarak yapılmaz.