MENÜ
Müşteri Hizmetleri0 (232) 782 15 15 / 0 (232) 782 50 50
Sepetim (0 Ürün)

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Zeytinyağı ve Zeytinle Sağlıklı Yaşamın Tadını Çıkarın! Tüm Ürünlerimiz

Firmamız 1946 yılında Büyük dedemiz tarafından temelleri atılarak zeytinyağı sektörüne giriş yapmıştır.

Babamız ALİ ALP işi devir alarak Ülkemizin İlk Ticaret Borsası Ünvan’ı bulunan İzmir Ticaret Borsasına 1963 yılında kayıt olup Toptan Zeytinyağı ticaretinde emin adımlarla ilerlenmiştir. 1969 yılında İZMİR İli Menderes İlçesinde zeytin sıkım işine yağhane taş baskı sistemiyle zeytin sıkımına girildi.

İlk yıllar taş baskı sistemi ile işe başlayan firmamız 2000 yılında teknolojik gelişmelere paralel olarak zeytin sıkım işinden son teknoloji olan Ekolojik Kontinü sisteme geçerek hijyen, kapasite yönünden verimli olan İTALYAN ve ALMAN teknolojisini kullanarak en üst düzeye çıkarmıştır.

Şirketimiz markalaşmaya giderek (Yeşilce ve Klaros) markalarını tescil ettirdik. Daha sonra Menderes Çevre Yolu Üzerinde bulunan Fabrika Satış Mağazamızı açarak Zeytinyağı, Zeytin, Sabun Doğal Ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunduk. Zeytinyağlarımız Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı ve Olgun Hasat Natürel Birinci Zeytinyağı değişik ambalaj çeşidinde her kesime hitap edecek şekilde müşterimizin satışına sunulmuştur.

Zeytinlerimiz Doğal Gemlik Kuru Sele Zeytin Doğal Yeşil Domat Kırma Zeytin – Doğal Yeşil Domat Çizik Zeytin türleri hiçbir kimyasal kullanılmadan ev yapımı türünde müşterimizin satışına sunulmuştur. Değerli Müşterilerimize Ürünlerimiz Kargo ile Bir Telefon Kadar Yakındır.

Firmamız 2018 Yılında Türkiye’de düzenlenen IOC -UZZK Uluslararası Zeytin Konseyinin Himayesinde Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi Tarafından Düzenlenen IOC -UZZK Türkiye Natürel Sızma Kalite Yarışmasında Hafif Meyvemsilik Kategorisinde 1. Olup Altın Madalya Kazanmıştır.

Üretimde Kaliteyi ilke Edinen Firmamızın Bu Ödülle Taçlandırılmasını Bütün Dost ve Müşterilerimizle Paylaşmaktan Onur Duymaktayız.

YEŞİLCE Alpler Yağ Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.Tescilli Markasıdır.